Zacznij tutaj

Poniżej krótki opis każdej z kategorii, który dadzą Ci pewien obraz tego,
o czym piszę:

Tematy, które mają zmotywować Cię do pracy nad sobą i do ciągłego rozwoju.

Tutaj znajdziesz inspiracje na upraszczanie i ulepszanie swojego życia, aby mieć więcej czasu na to, co dla Ciebie najważniejsze

W tej kategorii znajdziesz serię tematów, które pozwolą Ci uporządkować najważniejsze obszary w swoim życiu oraz porady, jak ten porządek utrzymać na co dzień.

W tej kategorii zamieszczam wpisy na temat mojej codzienności, o tym, co mnie zainspirowało i moim zdaniem jest warte polecenia. Znajdziesz tutaj również proste, sprawdzone przepisy i kulinarne porady.

Jest to mój projekt polegający na cotygodniowym podejmowaniu wyzwań, które mają na celu podniesienie jakości życia. Wyzwania mają wzmocnić pozytywne nastawienie, przypominać o tym, co w życiu najważniejsze, rozwinąć i zmotywować do pracy nad sobą oraz pomóc w osiągnięciu celów.

W tym miejscu znajdziesz listę wpisów, które zawierają załączniki w postaci kart z mojego Planera. Możesz pobrać strony, według własnych potrzeb i w ten sposób stworzyć swoje narzędzie do planowania.

 

Mam nadzieję, że informacje zawarte we wpisach będą dla Ciebie pomocne.
W każdy z nich wkładam dużo czasu i energii. Będzie mi bardzo miło, jeśli:

pozostawisz komentarz – jestem ciekawa Twojej opinii,

udostępnisz link do wpisu – w ten sposób więcej osób skorzysta z informacji w nim zawartych,

będziesz obserwowała mnie na Instagramie – zapraszam Cię serdecznie, informuję tam o nowych wpisach, zamieszczam zdjęcia z mojej codzienności i… zobacz sama :)

zapiszesz się do Newslettera – dzięki temu będziemy w stałym kontakcie, dwa razy
w miesiącu otrzymasz ode mnie podsumowanie o najciekawszych artykułach, które tutaj zamieściłam oraz dodatkowe materiały – w tym „moduły” planera.