Dziś koniec maja, więc czas na podsumowanie.

Dlaczego ten czas tak pędzi… Dopiero planowałam majówkę, a już jutro początek czerwca. Maj był bardzo intensywny – a to z powodu mojego Synka, który właśnie zaczął stawiać pierwsze kroczki, a największą frajdę sprawia mu wdrapywanie się na meble. Skąd dzieci mają tyle energii?? Nie pamiętam kiedy ostatnio zrobiłam tyle przysiadów i skłonów ;) Na mój czerwcowy plan treningowy z czystym sumieniem nie muszę wpisywać żadnych dodatkowych aktywności (plan można pobrać tutaj lub klikając na zdjęcie poniżej)

TRENINGI czerwiec 2018 pozytywne miejsce

Miesiąc wyzwań – Perfekcyjny Rok

Wyzwanie 18 – Sztuka leniuchowania – dałam sobie „pozwolenie na nicnierobienie” i naprawdę się zrelaksowałam. Oczywiście nie potrafiłam całkowicie wyłączyć myślenia w stylu: „wstań i zrób coś pożytecznego”, ale widzę spore postępy w dziedzinie leniuchowania ;)

Wyzwanie 19 – Zagraj główną rolę – zadanie wykonane częściowo – zaplanowałam swój wymarzony dzień i parę punktów planu udało mi się wykonać. Nie wyszło między innymi długie wylegiwanie się w łóżku z rana oraz zjedzenie w nim śniadania – w domu pierwszoplanową gwiazdą jest mój Synek i to on ustala reguły ;) A wiadomo – gwiazda może być tylko jedna. Na razie pozostaje mi grać drugoplanową rolę, ale wcale mi to nie przeszkadza.

pozytywne miejsce podsumowanie miesiaca maj perfekcyjny rok dziecko

Wyzwanie 20 – Tydzień pytań – podeszłam do tematu bardzo poważnie i poczyniłam sporo notatek, spisując myśli, które przychodziły mi do głowy w trakcie tego tygodnia. Pojawiło się kilka nowych pomysłów, a jeden z nich już wdrażam w życie, dlatego zaliczam wykonanie zadania :)

Wyzwanie 21 – Bądź lepszym człowiekiem – wyzwanie polegało na powstrzymaniu się od krytykowania przez 7 dni. Zamiast krytykować postanowiłam najpierw poszukać czegoś pozytywnego. Niestety, poległam już pierwszego dnia ;) Ale wyzwanie miało swoje dobre strony – gdy zdarzyło mi się coś skrytykować, od razu przypominałam sobie o wyzwaniu i szukałam pozytywów. Może nie do końca o to mi chodziło, ale i tak daję sobie 3+ za wykonanie zadania :)

Podsumowanie wpisów

Oprócz wyzwań w ramach Perfekcyjnego Roku na blogu pojawiły się nowe kartki Niebieskiego Planera.

Kartka z kalendarza do planowania czerwca

Poniżej załączam kartkę z kalendarza, na której możesz zapisać swoje notatki, ważne daty i plany na czerwiec. Pobierz ją tutaj lub kliknij na zdjęcie poniżej.kalendarz czerwiec 2018 pozytywne miejsce

A jak Tobie minął maj? Jakie masz plany na kolejny miesiąc?